0,00 €

img

TASUTA VEDU*

Maksa kullerile Tallinna piires

img

RAHA 100%TAGASTUS

Toodete garantii kuni 2 aastat

img

KAMPAANIAD

Allahindluse koodid, kingitused

img

JÄRELMAKSU VÕIMALUSED

Sissemaks kas või 0.-

Privaatsuseeskiri

Privaatsuseeskirjas sätestatakse, kuidas kasutame ja kaitseme teavet, mida Te veebilehe kasutamisel edastate, ning kinnitatakse, et oleme pühendunud Teie privaatsuse kaitse tagamisele. Juhul kui palume Teil edastada teatud teavet, mille alusel on võimalik Teid veebilehe kasutamise ajal tuvastada, võite olla kindel, et seda kasutatakse kooskõlas privaatsuseeskirjaga. Võime aeg-ajalt eeskirja uuendada, kui veebilehte värskendame. Peaksite siinset lehte aeg-ajalt külastama, et veenduda, kas olete nõus mis tahes muudatusega.

Kogutavad andmed

Võime koguda järgmist teavet:

  • nimi
  • kontaktandmed, sh e-posti aadress
  • demograafiline teave, nagu sihtnumber, eelistused ja huvid
  • muu kliendiküsitluste ja/või pakkumistega seotud teave

 

Kuidas me kogutud teavet kasutame

Vajame teavet selleks, et saada aimu Teie vajadustest, osutada Teile paremat teenust ning eriti järgmistel põhjustel:

  • ettevõttesisene registripidamine;
  • toodete ja teenuste täiustamine;
  • aeg-ajalt võime saata reklaami sisaldavaid e-kirju uute toodete, eripakkumiste või muu teabe kohta, mis Teile huvi võib pakkuda, kasutades Teie antud e-posti aadressi;
  • aeg-ajalt võime kasutada andmeid ka selleks, et Teiega turu-uuringute eesmärgil ühendust võtta. Ühendust võtame e-posti, telefoni, faksi või posti teel. Võime kasutada teavet, et kohandada veebilehte vastavalt Teie huvidele.

 

Turvalisus

Oleme pühendunud Teie teabe kaitse tagamisele. Selleks, et vältida volituseta ligipääsu või avaldamist, oleme rakendanud sobivaid füüsilisi, elektroonilisi ja administratiivseid protseduure, et kaitsta teavet, mida võrgus kogume.

Huidas me küpsiseid kasutame

Küpsis on väike fail, mis küsib luba, et salvestuda Teie arvuti kõvakettale. Kui olete andnud nõusoleku, siis fail salvestatakse ning küpsis aitab analüüsida veebiliiklust ning annab teada, millal mingit veebilehte külastate. Küpsised võimaldavad veebirakendustel arvestada Teiega individuaalselt. Veebirakendus kohandab enda toimingud vastavalt Teie vajadustele ja eelistustele, kogudes ja salvestades teavet Teie eelistuste kohta.

Kasutame veebiliikluse küpsiseid, et tuvastada, milliseid veebilehte külastatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehtede külastatavusest ning parandada meie veebilehte, kohandades seda vastavalt kliendi vajadustele. Kasutame andmeid ainult statistiliseks analüüsiks, misjärel andmed kustutatakse süsteemist.

Kokkuvõttes aitavad küpsised meil pakkuda Teile paremat veebilehte, võimaldades meil jälgida, milliseid lehekülgi peate kasulikuks ja milliseid mitte. Küpsis ei anna meile mingil viisil ligipääsu Teie arvutile ega Teid puudutavale teabele peale selle, mida olete otsustanud meiega jagada. Võite küpsised lubada või nendest keelduda. Enamik veebilehitsejaid lubavad küpsiseid automaatselt, kuid Teil on harilikult võimalik muuta enda veebilehitseja seadistusi ning soovi korral küpsistest keelduda. See võib takistada Teil meie veebilehte täies ulatuses kasutamast.

Lingid teistele veebilehtedele

Meie kodulehel võib olla linke teistele huvipakkuvatele veebilehtedele. Teavitame Teid, et kui olete kasutanud linki meie veebilehelt lahkumiseks, pole meil mingit kontrolli veebilehe üle, kuhu suundunud olete. Seega ei saa me vastutada selliste veebilehtede külastamisel esitatud teabe kaitse ja privaatsuse eest ning see privaatsuseeskiri nimetatud veebilehtede suhtes ei kohaldu. Peaksite olema ettevaatlik ning tutvuma kõnealuse veebilehe privaatsuseeskirjadega.

 

Kontroll Teie isikuandmete üle

Teil on võimalik piirata isikuandmete kogumist ja kasutust järgmistel viisidel:

  • kui Teil palutakse veebilehel täita vorm või blankett, siis otsige kastikest, kuhu klõpsates annate teada, et teavet ei kasutataks otseselt turunduse eesmärkidel;
  • kui olete eelnevalt nõustunud, et võime kasutada Teie isikuandmeid otseselt turunduseks, võite igal ajal ümber otsustada ning sellest meile kirja või e-kirja info@knaitek.ee teel teada anda.

Me ei müü, levita ega rendi Teie isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma Teie nõusolekuta, välja arvatud siis, kui meil on selleks seadusest tulenev kohustus. Kui soovite, võime kasutada Teie isikuandmeid Teile kolmandate isikute kohta huvipakkuva turundusalase info saatmiseks.

Võite 1998. aasta andmekaitseseaduse alusel taotleda üksikasju enda isikuandmete kohta, mis on meie valduses. Taotluse eest peate maksma väikese tasu. Kui soovite koopiat meie valduses olevast teabest Teie kohta, palun kirjutage meile info@knaitek.ee

Kui arvate, et meie valduses olev teave Teie kohta on vale või ebatäielik, palun kirjutage või saatke nii kiiresti kui võimalik e-kiri eespool toodud aadressile. Parandame viivitamatult igasuguse valeks osutunud teabe.

Kogutavate küpsiste nimekiri

All olevas loetelus on toodud meie kogutavad küpsised ja nendes säilitatav teave.

Küpsise nimiKüpsise kirjeldus
CART Seos Teie ostukorviga
CATEGORY_INFO Lehe kategooria kohta käiv teave, mis aitab lehekülgi kiiremini kuvada
COMPARE Tootevõrdluses olevad kaubaartiklid
CURRENCY Teie eelistatud valuuta
CUSTOMER Teie e-poe kliendi-ID krüpteeritud versioon
CUSTOMER_AUTH Indikaator selle kohta, kas olete hetkel poodi sisse logitud
CUSTOMER_INFO Krüpteeritud versioon Teie kliendirühmast
CUSTOMER_SEGMENT_IDS Säilitab kliendi segmendi ID-d
EXTERNAL_NO_CACHE Lipp, mis näitab, kas vahemällu salvestamine on lubatud või mitte
FRONTEND Teie seansi ID serveris
GUEST-VIEW Lubab külalistel tellimusi redigeerida
LAST_CATEGORY Viimane Teie külastatud kategooria
LAST_PRODUCT Teie viimati vaadatud toode
NEWMESSAGE Näitab, kas uus sõnum on vastu võetud
NO_CACHE Näitab, kas vahemälu kasutamine on lubatud
PERSISTENT_SHOPPING_CART Link teabele Teie ostukorvi ja sirvimise ajaloo kohta, kui olete seda valikut veebilehel soovinud
POLL Iga hääletuse ID, kus olete hiljuti osalenud
POLLN Teave, millistel hääletustel olete osalenud
RECENTLYCOMPARED Teie hiljuti võrreldud tooteartiklid
STF Teave toodetest, mille kohta olete saatnud sõpradele e-kirja
STORE Teie valitud e-poe vaade või keel
USER_ALLOWED_SAVE_COOKIE Näitab, kas klient lubas küpsiste kasutamist
VIEWED_PRODUCT_IDS Teie hiljuti vaadatud tooted
WISHLIST Krüpteeritud nimekiri soovinimekirja lisatud toodetest
WISHLIST_CNT Teie soovinimekirjas olevate kaubaartiklite arv